Bilićev WBA vodio 3:0 protiv Chelseaja pa osvojio samo bod

West Bromwich Albion, na čijoj je klupi hrvatski trener Slaven Bilić, remizirao je u 3. kolu Premier lige s Chelseajom 3:3 (3:0).

Nakon dva uvodna poraza, ovo su prvi bodovi za Bilićevu momčad, a među strijelce su se upisali Robinson (4, 25) te Bartley (27). Za Chelsea precizni su bili Mount u 54. minuti i Hudson-Odoi u 70. Kada se činilo da će sva tri boda ostati WBA-u, Abraham je zabio za 3:3 u trećoj minuti sudačke nadoknade. Nakon odličnog prvog poluvremena, WBA se povukao i branio stečenu prednosti i u konačnici osvojio samo bod.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je prvo poluvrijeme za Chelsea.

Nogometaši Evertona, pod vodstvom iskusnog trenera Carla Ancelottija, upisali su i treću pobjedu u Premier ligi, nakon što su u gostima svladali Crystal Palace sa 2-1 pogocima Dominica Calvert-Lewina (10) i Richarlisona (40-pen), a strijelac za domaćine bio je Cheikhou Kouyaté (26).

U prvoj subotnjoj utakmici nogometaši Manchester Uniteda došli su do pobjede 3-2 na gostovanju kod Brightona u ludoj završnici, a nakon ovog dvoboja će uzrečica "gotovo je kad sudac odsvira kraj" morati biti prepravljena.