Neuništivi Ibrahimović impresivno krenuo u sezonu

Nevjerojatni Zlatan Ibrahimović sjajno je započeo novu sezonu, zabio je dva gola u domaćoj pobjedi AC Milana 2:0 protiv Bologne u prvom kolu nove sezone talijanskog nogometnog prvenstva.

Švedski napadač za 12 dana navršit će 39 godina, no to mu nije smetalo da nastavi sjajan niz, naime u 16 prvih utakmica sezone u pet najjačih europskih liga bio je umiješan u 15 golova, zabio je 11, a asistirao za još četiri. Danas je još dodao i osobni rekord, naime prvi put je zabio dva gola na startu sezone.

Zlatan je doveo Milan u vodstvo u 35. minuti, kad je Hernandezov centaršut s lijevog boka pretvorio u gol. U 51. minuti Bennacer je izborio kazneni udarac, a Ibrahimović je s bijele točke bio precizan za 2:0.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu za Piolijevu momčad.