Nikola Vlašić strijelac u derbiju protiv Spartaka

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je strijelac za moskovski CSKA koji je u susretu 7. kola ruskog prvenstva svladao gradskog rivala Spartak s 3-1 (2-1).

Vlašić je u prvoj minuti sudačke nadoknade postigao pogodak za 2-1. Na vrhu kaznenog prostora prsima je smirio dodavanje Fernandesa, a zatim se izborio za udarac s 12-13 metara koji je odsjeo u mreži.

Bio je to četvrti ovosezonski prvenstveni pogodak za Vlašića koji je igrao do 88. minute kada ga je zamijenio Kristijan Bistrović.

CSKA je sada četvrti na ljestvici s 13 bodova, koliko ima i treći Zenit koji je odigrao susret manje, dok je Spartak drugi s 14 bodova, jednim manje od vodećeg Sočija.

Nikola Moro je u 0-1 (0-1) domaćem porazu Dinama iz Moskve od Rubina iz Kazanja igrao od 58. minute, dok je Silvije Begić odigrao cijeli susret u obrani gostiju.

Četvrti Rubin i peti Dinamo imaju po 11 bodova.