Pjaca zabio za Juventus u pripremnoj utakmici

Nogometaši Juventusa u sklopu priprema za novu sezonu odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Novare, a strijelac jednog pogotka u 5:0 pobjedi bio je i hrvatski nogometaš Marko Pjaca.

U prvom poluvremenu za Juve je zabio samo Cristiano Ronaldo. Trener Juvea Andrea Pirlo, kojemu je ovo bila prva utakmica na klupi torinske momčadi, nakon prvih 45 minuta napravio je sedam zamjena, a umjesto Kuluševskog ušao je Pjaca.

U 56. minuti zabio je Ramsey, a deset minuta kasnije bivši nogometaš Dinama. Nakon akcije koju je pokrenuo Portanova, izgledalo je da će se obrana Novara spasiti, no tada lopta dolazi do Pjace, njegov prvi pokušaj brani vratar, no ne i drugi.

Dva gola u sudačkoj nadoknadi zabio je još Portanova.

Podsjetimo, Pjaca je došao u Juventus 2016. godine iz Dinama za 23 milijuna eura, počeo je obećavajuće, ali uslijedila je ubrzo teška ozljeda i mnogobrojne posudbe, bio je u Schalkeu, Fiorentini i Anderlechtu.

PRVIH 11: Szczesny, Alex Sandro, Bonucci, Chiellini, Danilo, Cuadrado, McKennie, Rabiot, Ramsey, Kulusevski, Ronaldo

ZAMJENE: Buffon, Pinsoglio, De Sciglio, Demiral, Pellegrini, Rugani, Arthur, Bentancur, Nicolussi, Portanova, Douglas Costa, Pjaca, Vrioni.