Nakon Ante Vukičevića došli su pozitivni rezultati i za vaterpolista Juga Tonija Popadića i za još jednog člana stožera izbornik Ivice Tucka.
Nakon priprema na Korčuli i nakon što je pozitivan na koronavirus bio Ante Vukičević, cijela hrvatska vaterpolska reprezentacija završila je u samoizolaciji, a nakon Vukičevićevog došli su pozitivni nalazi i za vaterpolista Juga Tonija Popadića te za još jednog člana stručnog stožera izbornika Ivice Tucka.
Ipak, nakon što su obrađeni svi testovi, došle su i relativno dobre vijesti. Testiranju su se podvrgnuli svi članovi nacionalne vrste i suradnici, a svi ostali testovi osim navedena tri pozitivna su negativni.
Usprkos tome, svima koji su sudjelovali u pripremama propisana je izolacija do 28. kolovoza, što znači da će drugi dio priprema, planiran za 23. kolovoza, biti otkazan.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!