Ibrahimović asistirao, Rebić zabio svoj 11. gol sezone

Ante Rebić nastavlja zabijati u talijanskom prvenstvu, danas je u dvoboju s Bolognom postigao svoj 11. ligaški pogodak za vodstvo Milana 4:1. Milanezi su na kraju slavili s 5:1.

Legendarni Zlatan Ibrahimović primio je loptu 18 metara od gola i dodao je hrvatskom reprezentativcu u stranu, a Rebić se oslobodio svog čuvara i u 57. minuti lijevom nogom svladao Skorupskog.

Rebić je odigrao značajnu ulogu i u prvom pogotku Milana, izmiješao je obranu na lijevoj strani terena i dodao Hernandezu, koji je proslijedio loptu Saelemaekersu.

Za Milan su zabili još Calhanoglu u  24., Bennacer u 49. i Davide Calabria u drugoj minuti sudačke nadoknade, dok je za goste jedini strijelac bio Tomiyasu u 44. minuti.

Rebić je bio u početnih 11 i igrao je do 82. minute, kad je umjesto njega u igru ušao Lorenzo Colombo.