Krovinović strijelac u remiju, Bilić u uzbudljivoj borbi za Premier ligu

West Bromwich Albion, kojeg vodi hrvatski trener Slaven Bilić, odigrao je na gostovanju u 43. kolu engleske druge lige 1:1 protiv Blackburna.

Gostujuću momčad u vodstvo je doveo hrvatski veznjak Filip Krovinović krajem prvog poluvremena, točnije u 41. minuti na asistenciju Austina. U drugom dijelu preko Joea Rothwella Blackburn dolazi do izjednačenja, a to će u konačnici, usprkos napadima Bilićeve momčadi, biti i konačan rezultat.

Tri kola prije kraja prvenstva WBA se nalazi na drugom mjestu koje vodi izravno u Premiership. Bilićeva ekipa ima 81 bod, isto kao i vodeći Leeds United, ali on ima utakmicu manje.

Treći Brentford ima tri boda manje od WBA, a Fulham na četvrtom mjestu ima 76.

Ekipe koje su plasirane od 3. do 6. pozicije će doigravati za još jedno mjesto u najvišem rangu engleskog nogometa.  U preostala tri kola West Bromwich Albion će kod kuće igrati protiv Fulhama i Queens Park Rangersa, te će gostovati kod Huddersfielda.