Nakon "hat-tricka" u prošlom kolu, Ante Vukušić zabio četiri gola!

Nakon što je u prošlom kolu postigao "hat-trick", uz dvije asistencije, u Hrvatskoj pomalo zaboravljeni Ante Vukušić danas je postigao četiri pogotka u pobjedi svoje Olimpije protiv Rudara 5:0.

Počeo je golijadu nekadašnji Hajdukov "sinjski dijamant" nakon samo 45 sekundi, kada je ušao u kazneni prostor i rutinski svladao vratara, a završio na početku drugog poluvremena, iskoristivši pogrešku obrane. Zamijenjen je u 53. minuti.

Ovim sjajnim učinkom je s ukupno 26 golova učvrstio vodeće mjesto na ljestvici strijelaca u slovenskom prvenstvu, a do kraja su četiri kola. Drugi na ljestvici strijelaca je još jedan hrvatski napadač, Dario Vizinger, s 21 pogotkom.

Ovom pobjedom vodeća Olimpija je drugoplasiranom Celju pobjegla na četiri boda prednosti.