1. HMNL: Novo Vrijeme i Square drugi polufinalni par

Poznati su svi polufinalisti 1. HMNL. Nakon Futsal Dinama i Olmissuma, među četiri najbolje momčadi plasirali su se Novo Vrijeme i Square.

Novo Vrijeme Apfel korak je bliže obrani naslova prvaka Hrvatske nakon što je u četvrtfinalu igranom u Makarskoj pobijedila Alumnus Sesvete s 3:0. Strijelci su bili Lucas (25), Musinov (26) i Pulinho (32).

Square je u Dubrovniku tek nakon velikog preokreta i produžetaka slomio otpor Crnice i na kraju slavio sa 7:3. Prvo je poluvrijeme pripalo gostima iz Šibenika (2:1), a nakon 40 minuta rezultat je bio 3:3 i susret je otišao u produžetke.

U prvom produžetku domaćini su poveli 4:3 golom Hrkača, a u nastavku je Đuraša postigao hattrick i potvrdio plasman Dubrovčana u polufinale.

Square i Novo Vrijeme polufinalni susret igraju u Makarskoj u ponedjeljak. U drugom polufinalu sastaju se Futsal Dinamo i Olmissum.