Rebić ponovno strijelac, Rossoneri svladali Romu

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ponovno je bio strijelac za AC Milan, koji je u 28. kolu talijanske Serie A u nedjelju na San Siru svladao Romu sa 2:0.

Rebić je postigao vodeći pogodak u 76. minuti iz neposredne blizine, a za to su mu bila potrebna dva pokušaja. Nakon udarca Francka Kessieja škaricama, lopta se odbila do Rebića, koji iz prvog pokušaja nije uspio zabiti pogodivši blok, no drugu priliku nije propustio za vodstvo Rossonera od 1:0.

Iz igre je hrvatski napadač izašao dvije minute kasnije, a konačni rezultat postavio je Hakan Calhanoglu u 89. minuti iz kaznenog udarca.

Rebić je bio strijelac i u prošlom kolu kada je Milan slavio sa 4:1 na gostovanju kod Leccea. Ujedno, Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu sa osam golova.

U nedjelju se još sastaju Napoli - SPAL, Sampdoria - Bologna, Sassuolo - Verona, Udinese - Atalanta, te Parma - Inter.