Livaja s dva gola odveo AEK u finale Kupa

Aris je u prvom susretu polufinala grčkog Kupa izgubio 2:1 od AEK-a, a u drugom je poveo 2:0 u trećoj minuti sudačke nadoknade, no nije uspio izboriti finale.

Mancini je zabio za vodstvo do Arisa u 57. minuti, a Diguiny je u 93. minuti bio precizan za veliko slavlje domaćina, ali ono je kratko trajalo. Tri minute poslije povremeni hrvatski reprezentativac Marko Livaja golom je poslao utakmicu u produžetke.

U 102. minuti Livaja ponovno zabija, a taj će se gol pokazati odlučujućim za plasman u finale. Zanimljivo, AEK je dobio tri crvena kartona do kraja susreta, no uspio je sačuvati prednost i ući u finale gdje će igrati protiv pobjednika susreta između Olympiacosa i PAOK-a.

Livaja je na brojci od 14 golova u sezoni u svim natjecanjima te četvrti u posljednje četiri utakmice.