Dinamo uvjerljiv protiv Intera, strijelac i slavljenik Ademi

U prijateljskoj trening utakmici na stadionu Maksimir Dinamo je pobijedio Inter Zaprešić s 4:1.

Kao i u prijašnjim pripremnim dvobojima, treneri su promijenili sastave “hokejaškom izmjenom”. Trener Igor Jovićević igrao je s jednom postavom do 77. minute, a Interov trener Tomislav Ivković promijenio je kompletnu postavu četiri minute prije.

Inter je poveo u 10. minuti golom Ivana Mamuta. Dinamo je izjednačio sedam minuta poslije golom Amera Gojaka. Kapetan Arijan Ademi potom se “odlučio počastiti” za 29. rođendan upisavši se u strijelce u 36. minuti. Damian Kądzior povisio je na 3:1 u 49. minuti, a konačni rezultat postavio je Mislav Oršić u 64. minuti.

Vodeći Dinamo, kojima ima 18 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Rijeku, 6. lipnja će gostovati kod Varaždina, koji se bori za opstanak. Inter Zaprešić, kojem također prijeti ispadanje iz Prve lige, 5. lipnja ide u goste Hajduku.