Rebić zabio za minimalnu pobjedu Milana

Nogometaši Milana u 24. kolu talijanske Serie A na San Siru svladali su Torino 1:0 (1:0), a jedini pogodak na utakmici djelo je hrvatskog reprezentativca Ante Rebića.

Samu Castillejo je nakon oduzete lopte lijepo prošao po desnoj strani, prizemnom loptom pronašao Rebića koji je preciznim udarcem matirao vratara gostiju Salvatorea Sirigua u 25. minuti. Hrvatski reprezentativac na terenu je bio do 88. minute kada ga je zamijenio Rafael Leao.

Ovo je bio peti ligaški pogodak za Rebića od početka 2020. godine. U Kupu je zabio još jedan pogodak te jednom asistirao.

Milan je ovom pobjedom skočio na osmo mjesto Serie A s 35 bodova. Isti broj bodova ima i Parma na sedmom mjestu te Verona koja je šesta. Torino je 14. momčad prvenstva. Na vrhu je Juventus s 57 bodova, a drugi je Lazio s 56.

U sljedećem kolu Milan igra protiv Fiorentine.