Podravka Vegeta i Siofok podijelili bodove u 4. kolu EHF Kupa

Rukometašice Podravke Vegete su u utakmici 4. kola EHF Kupa remizirale s aktualnim osvajačem mađarskim Siofokom 33:33 te su, baš kao i u 3. kolu, podijelili bodove.

U prvom se poluvremenu uglavnom igralo gol za gol te na odmor Koprivničanke odlaze s golom prednosti, 16:15. Drugo poluvrijeme Podravka otvara serijom od četiri pogotka te sljedećih desetak minuta uspješno održava razliku te u jednom trenutku čak odlazi na plus šest. Ipak, gošće iz Mađarske se bude te smanjuju razliku pa je tako pet minuta prija kraja rezultat opet izjednačen na 31:31.

Kod Podravka Vegete najučinkovitija je bila Tjaša Stanko sa sedam pogodaka, dok su po šest upisale Dejana Milosavljević i Lamprini Tsakalou. Kod Siofoka je najučinkovitija bila Andrea Kobetić s 12 pogodaka.

Sljedećeg vikenda Podravka Vegeta gostuje kod Magure u Rumunjskoj, a Kopenhagen kod kuće dočekuje Siofok.