Bogdanović 16 poena u pobjedi Utaha, James bolji od Dončića

Utah Jazz je kod kuće svladao Charlotte Hornetse, a Bojan Bogdanović je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 16 koševa. Dario Šarić, čiji je Phoenix bio bolji od Orlanda ubacio je devet koševa, dok je Ivica Zubac u slavlju svojih LA Clippersa nad Golden State Warriorsima sudjelovao sa četiri poena.

Jazzeri su sa 109:92 bili bolji od Charlotte Hornetsa, a Bogdanović je odigrao 25 minuta i u tom vremenu ubacio 16 koševa (šut iz igre 5/9, trice 4/8) i dodao tome tri skoka i tri asistencije. Najbolji strijelac Utaha, kojem je ovo osma pobjeda u nizu, bio je Jordan Clarkson s 20 koševa. Kod Charlotte najbolji je bio Terry Rozier sa 23 koša.

Phoenix Suns su kod kuće sa 98:94 svladali Orlando Magic, a pobjedu im je osigurao Devin Booker tricom i pogotkom u zadnjih 16.9 sekundi. On je utakmicu završio s ukupno 24 koša za Phoenix, dok je poraženu momčad predvodio Evan Fournier s 28 ubačaja. Dario Šarić je u 21 minutu na terenu ubacio devet koševa (šut iz igre 3/6, trice 1/3)te upisao dva skoka i jednu ukradenu loptu.

Milwaukee Bucks su sa 127:106 svladali Sacramento Kingse u gostima, a do pobjede ih je vodio Khris Middleton s 27 poena i 11 skokova. Eric Bledsoe je dodao 24 koša, Donte DiVincenzo 18, a Giannis Antetokounmpo 13 uz 10 skokova  i pet asistencija za Buckse. Dragan Bender nije ulazio u igru za Milwaukee. De'Aaron Fox je bio najbolji strijelac Kingsa sa 19 pogodaka, deset asistencija i četiri ukradene lopte.

Los Angeles Clippersi su sa 109:100 pobijedili gostujuće Golden State Warriorse, a Kawhi Leonard je za pobjedu svoje momčadi ubacio 36 koševa, od čega 21 u drugom poluvremenu. Clippersi nisu stigli lako do pobjede, u zadnjoj su četvrtini nadoknadili zaostatak od deset koševa iako su igrali bez ozlijeđenog Paula Georgea.

Ivica Zubac je u 15 minuta zabio četiri koša (šut iz igre 2/4) te dodao tome osam skokova i jednu asistenciju. U sedmom uzastopnom porazu Warriorse su predvodili Omari Spellman i Glenn Robinson III sa po 17 koševa.

Memphis Grizzlies su sa 134:121 kod kuće svladali San Antonio Spurse. Jaren Jackson Jr. je za pobjedu domaće momčadi upisao 24 poena, a Dillon Brooks i Ja Morant dodali su po 22 koša. Spurse je predvodio DeMar DeRozan sa 36 koševa, a Luka Šamanić nije ulazio u igru.

LeBron James je za gostujuću pobjedu LA Lakersa od 129:114 nad Dallas Mavericksima ubacio 35 koševa uz 16 skokova i sedam asistencija, dok je Kyle Kuzma, koji je u početnoj postavi zamijenio ozlijeđenog Anthonyja Davisa, utakmicu završio sa 26 koševa.

Dallas je predvodio Luka Dončić, treći strijelac NBA po prosječnom broju postignutih pogodaka (29,6) i asistencija (9,0) po utakmici, ubacio je 25 koševa uz deset skokova i sedam asistencija.