Raspored utakmica na Europskom nogometnom prvenstvu 2020.

Raspored utakmica na Europskom nogometnom prvenstvu 2020. godine.

SKUPINA A (Rim, Baku):
1. Turska, 2. Italija, 3. Wales, 4. Švicarska
1. kolo - 12. lipnja (Rim)
 Turska - Italija
 1. kolo - 13. lipnja (Baku)
 Wales - Švicarska
2. kolo - 17. lipnja:
 Turska - Wales (Baku)
 Italija - Švicarska (Rim)
3. kolo - 21. lipnja:
Švicarska - Turska (Baku)
 Italija - Wales (Rim)

SKUPINA B (Kopengahen, St Peterburg): 1. Danska, 2. Finska, 3. Belgija, 4. Rusija
1. kolo - 13. lipnja:
 Danska - Finska (Kopenhagen)
 Belgija - Rusija (St Petersburg)
2. kolo - 17. lipnja:
 Finska - Rusija (St Petersburg)
 2. kolo - 18. lipnja:
 Danska - Belgija (Kopenhagen)
3. kolo - 22. lipnja:
 Rusija - Danska (Kopenhagen)
 Finska - Belgija (St Petersburg)

SKUPINA C (Amsterdam, Bukurešt): 1. Nizozemska, 2. Ukrajina, 3. Austrija, 4. Pobjednik play-offa A (Island, Rumunjska, Bugarska, Mađarska) ili D (Gruzija, Bjelorusija, Kosovo, S.Makedonija)
1. kolo - 14. lipnja:
 Nizozemska - Ukrajina (Amsterdam)
 Austrija - Pobjednik play-offa D ili A (Bukurešt)
2. kolo - 18. lipnja:
 Nizozemska - Austrija (Amsterdam)
 Ukrajina - Pobjednik play-offa D ili A (Bukurešt)
3. kolo - 22. lipnja:
 Pobjednik play-offa D ili A - Nizozemska (Amsterdam)
 Ukrajina - Austria (Bukurešt)

SKUPINA D (London, Glasgow): 1. Engleska, 2. HRVATSKA, 3. (Škotska, Izrael, Norveška ili Srbija)  4. Škotska
1. kolo - 14. lipnja:
 Engleska - HRVATSKA (London)
 1. kolo - 15. lipnja:
 Pobjednik play-offa C - Češka (Glasgow)
2. kolo - 19. lipnja:
 HRVATSKA - Češka (Glasgow)
 Engleska - Pobjednik play-offa C (London)
3. kolo - 23. lipnja:
 HRVATSKA - Pobjednik play-offa C (Glasgow)
Češka - Engleska (LOndon)

SKUPINA E (Bilbao, Dublin): 1. Španjolska, 2. Švedska, 3. Poljska, 4. pobjednik play-offa B (BiH, Sjeverna Irska, Republika Irska, Slovačka)
1. kolo - 15. lipnja:
Španjolska - Švedska (Bilbao)
 Poljska - Pobjednik play-offa B (Dublin)
2. kolo - 19. lipnja
Švedska - Pobjednik play-offa B (Dublin)
 2. kolo - 20. lipnja:
Španjolska - Poljska (Bilbao)
3. kolo - 24. lipnja:
 Pobjednik play-offa B - Španjolska (Bilbao)
Švedska - Poljska (Dublin)

SKUPINA F (Munchen, Budimpešta): 1. Pobjednik play-offa A (Island, Rumunjska, Bugarska, Mađarska) ili D (Gruzija, Bjelorusija, Kosovo, S.Makedonija), 2. Portugal, 3. Francuska, 4. Njemačka
1. kolo - 16. lipnja:
 Pobjednik play-offa A ili D - Portugal (Budimpešta)
 Francuska - Njemačka (Munchen)
2. kolo - 20. lipnja:
 Pobjednik play-offa A ili D - Francuska (Budimpešta)
 Portugal - Njemačka (Munchen)
3. kolo - 24. lipnja:
 Portugal - Francuska (Budimpešta)
 Njemačka - Pobjednik play-offa A ili D (Munchen)

OSMINA FINALA
27. lipnja (London) A1 - C2
27. lipnja (Amsterdam) A2 - B2
28. lipnja (Bilbao) B1 - 3 A/D/E/F
28. lipnja (Budimpešta) C1 - 3 D/E/F
29. lipnja (Bukurešt) F1 - 3  A/B/C
29. lipnja (Kopenhagen) D2 - E2
30. lipnja (Glasgow) E1 - 3 A/B/C/D
30. lipnja  (Dublin) D1 - F2

ČETVRTFINALE
3. srpnja (St Peterburg) (F1 - 3  A/B/C) - (D2 - E2)
3. srpnja - (Munchen) (B1 - 3 A/D/E/F) - (A1 - C2)
4. srpnja (Baku) (C1 - 3 D/E/F) - (A2 - B2)
4. srpnja (Rim) (E1 - 3 A/B/C/D) - (D1 - F2)

POLUFINALE
7. i 8. lipnja (London)

FINALE
12. srpnja (London)