Uvjerljivi Bayern, Brekalo na klupi u trijumfu Wolfsburga

I s privremenim trenerom Hansijem Flickom Bayern je lakoćom dobio Fortunu Düsseldorf. Gosti iz Münchena već su na poluvremenu vodili s 3-0 pogocima Pavarda (11), Tolissoa (27) i Gnabryja (34), a pobjedu je zapečatio Coutinho (70).

Hrvatski napadač Ivan Perišić za Bayern je igrao od 63. minute, a u 73. se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj nakon kornera otišao iznad gola.

Novak u ligi Union Berlin je na domaćem terenu protiv vodeće Borussije Mönchengladbach slavio s 2-0 pogocima Nigerijca Anthonyja Ujaha (15) i Šveđanina Sebastiana Anderssona (90+1). To nije prvo iznenađenje koje je priredio Union Berlin, u 3. kolu dobio je Borussiju Dortmund s 3-1.

Iako je cijelo drugo poluvrijeme imao igrača manje, Wolfsburg je u gostima dobio Eintracht iz Frankfurta s 2-0 golovima Weghorsta (19) i Jooa Victora (65). Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo ostao je na klupi za pričuve "vukova".

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Leipzig je na svom stadionu protiv Kölna slavio s 4-1. Strijelci za Leipzig bili su Timo Werner (22), Emil Forsberg (32-pen, 79) i Konrad Laimer (37), a jedini pogodak za Köln zabio je Rafael Czichos (39).

Fortuna Düsseldorf - Bayern 0-4 (Pavard 11, Tolisso 27, Gnabry 34, Coutinho 70)
Eintracht Frankfurt - Wolfsburg  0-2 (Weghorst 19, Joo Victor 65)
Bayer Leverkusen - Freiburg 1-1    (Diaby 36/ Höler 5)
Werder Bremen - Schalke 1-2 (Osako 80/ Harit 43, Raman 53)
Union Berlin - Borussia Mönchengladbach 2-0 (Anthony Ujah 15, Andersson 90+1)
Leipzig - Koeln  4-1 (Werner 22, Forsberg 32-pen, 79, Laimer 37/ Czichos 39)