Šibenik, Slaven Belupo i Lokomotiva u četvrtfinalu Kupa

Šibenik, Slaven Belupo i Lokomotiva plasirali su se u četvrtfinale Hrvatskoga nogometnog kupa.

Lokomotiva je u Lokošinom Dolu na stadionu Mladina pobijedila domaćeg trećeligaša Vinogradar s 3:0.

Marko Tolić postigao je prvi pogodak u 16. minuti. Mreže su mirovale sljedećih sat vremena kada je u 76. minuti Myrto Uzuni povisio vodstvo. Konačnih 3:0 postavio je drugim pogotkom Tolić u sudačkoj nadoknadi.

Slaven Belupo je u Bijelom Brdu pobijedio istoimenog domaćina 2:0. Tijekom svih 90 minuta Slavenaši su dominirali i stvorili veliki broj izrazitih šansi, a pogotke su postigli Bogojević u 59. minuti i Glavčić dvadeset minuta poslije.

U najneizvjesnijem dvoboju Šibenik je pobijedio Belišće 2:1. Odlučujući pogodak postigao je Juričić u petoj minuti sučeve nadoknade.