Tottenham doživio četvrti poraz kod Brightona

Europski prvak Tottenham izgubio je kod Brightona s 0:3 u 8. kolu engleskog Premiershipa i time doživio čak četvrti poraz u posljednjih pet utakmica.

Tinejdžer domaćina Aaron Connolly (32, 65) postigao je dva gola, a Brighton je poveo već u 3. minuti preko Maupaya. Bila je to prva pobjeda Brightona nad londonskom momčadi nakon 1983. godine, a još gore za Spurse je i teška ozljeda francuskog reprezentativnog vratara Huga Llorisa, koji je iznesen s terena u 8. minuti.

Tottenham je prije nekoliko dana izgubio kod kuće s čak 2:7 od Bayerna u Ligi prvaka, pa se očekuje i smjena trenera Mauricia Pochettina.

Pogotkom Milnera iz penala u 95. minuti Liverpool je na Anfieldu slavio protiv Leicestera s 2:1 i ostao maksimalan i nakon osam kola.

Europski prvak je poveo golom Manea u 41. minuti, no Madisson je u 80. poravnao za "Lisice". I kada se činilo da će se prekinuti čudesan niz Redsa, u petoj minuti sudačke nadoknade u kaznenom prostoru Leicestera srušen je Mane, a James Milner iz penala donosi osmu prvenstvenu pobjedu. Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za domaćine.

Veliku pobjedu ostvarila je Aston Villa koja je s čak 5:1 slavila kod Norwicha.