HNL: Remi u Koprivnici, prekid u Zaprešiću zbog nestanka struje

U 6. kolu Prve HNL Slaven Belupo i Varaždin u Koprivnici su odigrali 1:1. Strijelac za domaćine bio je Muzafer Ejupi u 57. minuti, a za Varaždince je zabio Marko Stolnik (72).

Kada je početkom nastavka Varaždin prvo u 54. minuti ostao s igračem manje zbog isključenja Vladana Adžića, a odmah potom u 57. minuti Slaven Belupo stigao i do prednosti preko Ejupija, činilo se da će domaćini ostvariti treću pobjedu zaredom. No, u 72. minuti se u gužvi u domaćem kaznenom prostoru najbolje snašao Stolnik i iz neposredne blizine poslao loptu u mrežu za 1:1.

U 21 sat u Zaprešiću su počeli dvoboj Inter i Lokomotiva. Nakon 40 minuta, pri rezultatu 0:0 susret je prekinut zbog nestanka električne energije. Tijekom prvog poluvremena počela je jaka kiša praćena grmljavinom, a nevrijeme i udar groma izazvali su kvar na električnim instalacijama te su se reflektori ugasili.

Sudac dvoboja Mario Zebec nije imao izbora nego igrače poslati u svlačionicu. Utakmica će se nastaviti u nedjelju u 16 sati.