Hajduk remizirao sa Zorjom u posljednjoj utakmici u Sloveniji

Hajduk je u posljednjoj utakmici na završnom dijelu priprema u Sloveniji remizirao s ukrajinskom Zorjom.

Nakon što su u prethodna tri pripremna dvoboja upisali pobjedu protiv Krilje Sovjetov (2:1) te poraze od slovenskog Aluminija (0:1) i poljskog Slaska iz Wroclawa (1:2), Splićani su u zadnjem pripremnom susretu odigrali 1:1 protiv ukrajinske Zorje.

Darko Nejašmić zabio je u 40. minuti za vodstvo Hajduka, a Zorja je izjednačila u 52. minuti preko Abua Hanne

Pripremama na Pohorju Hajduku se priključio vratar Josip Posavec nakon malog odmora zbog obveza na U-21 Euru s reprezentacijom Hrvatske.

Hajduk će prvu utakmicu 1. kola kvalifikacija za Europsku ligu protiv malteške Gzire igrati u utorak, 9. srpnja, na Centenary Stadiumu u Ta' Qaliju. Utakmica će započeti u 18 sati po srednjoeuropskom vremenu.