Gold Cup: Jamajka i Curaçao u četvrtfinalu

Jamajka i Curaçao su sinoć u zadnjoj utakmici skupine C u Los Angelesu odigrali neriješeno 1-1 i taj je plasman omogućio objema reprezentacijama plasman u četvrtfinale Gold Cupa.

Junak večeri za reprezentaciju Curaçao bio je Jurien Gaari koji je zabio izjednačujući gol s 25 metara od gola tri minute nakon početka drugog poluvremena.

Za Jamajku, finaliste zadnja dva izdanja Gold Cupa, gol je u 14. minuti susreta zabio Nicholson.

Plasman Curaçao u četvrtfinale predstavlja pravo iznenađenje jer su iza njega u skupini C ostali Honduras i Salvador koji su jučer igrali drugu utakmicu u skupini C. Honduras je konačno stigao do pobjede nakon dva poraza, s 4-0 je nadigrao Salvador. Strijelci za Honduras su bili Alvarez (59), Castillo (65), Acosta (75) i Izaguirre (90).

Jamajka vodeća u skupini C će u četvrtfinalu igrati protiv drugoplasiranog iz skupine D, a to može biti SAD ili Panama koji igraju u srijedu. Curaçao će igrati protiv prve reprezentacije u skupini D.