Živković izborio borbu za broncu u Montrealu

Na posljednjem natjecanju Svjetske karate lige Serije A prije ljetne stanke, koje se održava u Montrealu, Zvonimir Živković izborio je nedjeljni susret za brončanu medalju u teškoj kategoriji (+84 kg).

Živković je u 1. kolu bio slobodan, a potom je hrvatski reprezentativac svladao Čileanca Rodriga Rojasa sa 4-2 i na "senshu" ili prvi osvojeni bod i predstavnika Tajlanda Teerawata Kantonga (borba je završila 2-2).

U četvrtfinalu izgubio je od kasnijeg finaliste Turčina Alparslana Yamanoglua 4-0, a u repasažu Živković je pak bio uvjerljiv protiv Meksikanca Victora Daniela Carbajala sa 4-1.

Za brončanu medalju Živković će se boriti s višestrukim osvajačem svjetskih i europskih odličja Irancem Sajadom Ganjzadehom.

Sudjeluje ukupno 659 karatista iz 67 zemalja.