Copa: Remi Venezuele i Perua, dva poništena gola

Nakon pobjede Brazila nad Bolivijom (3:0) na otvaranju Copa Americe, u drugom dvoboju skupine A Venezuela i Peru odigrali su bez golova.

Nervoznu utakmicu obilježila su dva pogotka Perua koja su poništena nakon korištenja video-tehnologije (VAR). Prvo je u 11. minuti Christofer Gonzales zabio za vodstvo Peruanaca, no nakon pregledavanja snimke pogodak je poništen zbog zaleđa. Nakon VAR-a poništen je i gol Jeffersona Farfana u 64. minuti.

Venezuela je susret završila s igračem manje nakon što je u 75. minuti isključen Luis Mago. U završnim trenucima utakmice iskazao se vratar Venezuele Wuilker Farinez koji je sjajnom obranom spasio bod svojoj momčadi.

- Uzrujani smo, jer smatramo da smo zaslužili pobjedu. Napravili smo sve što smo mogli, nedostajao je smo pogodak, izjavio je kapetan Perua Paulo Guerrero.