Novo Vrijeme povelo protiv Futsal Dinama

Branitelj naslova Novo Vrijeme Apfel na domaćem terenu pobijedilo je Futsal Dinamo 7:1 i povelo 1-0 u polufinalu doigravanja za prvaka Hrvatske.

Dinamo se dobro držao do 11. minute kada je Vlado Andrijašević postigao prvi pogodak na utakmici. I tada se otvorilo Makaranima, Lucas je zabio nakon sjajnog solo prodora, a u 14. je na 3:0 povisio Vedran Kazazić. Dinamo se vratio u igru pogotkom Kristiana Čekola, no domaćin do poluvremena povisuju na 4:1 preko Eduarda koji pogađa iz blizine nakon odbijanca.

U nastavku susreta u 27. minuti Kazazić nakon lijepe akcije povisuje prednost na 5:1, da bi u 32. minuti Lucas zabio također svoj duri pogodak nakon pogreške Dinamove obrane. Modre je dokrajčio Ante Sokol pogotkom u 40. minuta.

Drugi polufinalni par sastaje se u subotu. Square dočekuje Vrgorac u Gospinom polju, a uzvratne utakmice igraju se sljedeći petak i subotu.