Senzacija Newcastlea protiv Manchester Cityja

Nogometaši Manchester Cityja doživjeli su četvrti poraz ove sezone u Premier ligi. U dvoboju 24. kola Građani su izgubili na gostovanju kod Newcastlea 1:2.

Iako je početak dvoboja dao naslutiti da će momčad Pepa Guardiole lako do bodova u Newcastleu, nakon što je već u prvoj minuti mrežu domaćina zatresao Sergio Agüero, kraj je donio neočekivani rasplet.

Jose Salomon Rondon
u 66. minuti bio je strijelac za izjednačenje, a za pobjedu "svraka" zaslužan je Matt Richie golom iz kaznenog udarca u 80. minuti.

Liverpool na vrhu tablice engleskog prvenstva ima 60 bodova, a City ima 56 i četiri bodova manje.

Manchester United gubio je 0:2 na Old Traffordu od Burnleyja, a na kraju je izvukao bod odigravši 2:2 i tako prekinuo niz od osam uzastopnih pobjeda na klupi Crvenih vragova Ole Gunnara Solskjaera.