Perišić zatražio transfer, u Interu čekaju na pravu ponudu

U susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je pobijedio Inter sa 1:0 produživši niz bez poraza u međusobnim susretima na pet utakmica.

Pogodak odluke zabio je Armando Izzpo u 35. minuti na asistenciju Cristiana Ansaldija.

Inter je zaključio utakmicu sa 10 igrača nakon što je u 86. minuti isključen Matteo Politano zbog prigovora. Mateo Brozović je odigrao cijeli susret za goste, Ivan Perišić je utakmicu gledao s klupe, dok Šime Vrsaljko nije bio u krugu kandidata za nastup.

Prema posljednjim vijestima koje stižu iz tabora Intera, Perišić je na izlaznim vratima. Direktor "Nerazzurra" Beppe Marotta je potvrdio kako je hrvatski reprezentativac zatražio raskid ugovora.

- Saslušali smo igrača i on želi otići. Želimo ga usrećiti, ali i moramo razmisliti što je najbolje za nas. Do sada nisu stigle odgovarajuće ponude i za sada čekamo, kazao je Marotta.

Engleski i talijanski mediji navode kako će Perišić gotovo sigurno završiti na 'Otoku'. Već duže vrijeme interes za hrvatskog krilnog igrača pokazuje Manchester United, a u utrku se uključio i Arsenal. Nagađa se kako Inter neće pustiti Perišića za manje od 40 milijuna eura.

Večeras je još na rasporedu derbi Lazio - Juventus, a u ponedjeljak će snage odmjeriti Empoli i Genoa.

Na ljestvici vodi Juventus sa 56 bodova, Napoli ima 48, a Inter 40 bodova. Torino je deseti sa 30 bodova.