Zubac odigrao utakmicu karijere i potopio Oklahomu!

Hrvatski centar Ivica Zubac odigrao je savršenu utakmicu u dresu LA Lakersa, koji su sa 138:128 pobijedili Oklahomu u gostima nakon produžetaka.

Lakersi su gubili sa 17 koševa razlike, a onda je s klupe ušao Zubac i krenuo u nezaustavljivi pohod. Izdominirao je pod koševima, prolazio i zakucavao te je za 28 minuta igre skupio 26 poena i 12 skokova.

Osim Zubca, najzaslužniji za pobjedu Lakersa bili su Kyle Kuzma s 32 koša i Lonzo Ball s 18 ubačaja i 10 skokova.

Bojan Bogdanović je postigao devet koševa uz slab šut 3/11 u domaćem porazu Indiane 120:96 od Philadelphije.

Washington je svladao New York Knickse sa 101:100 u dvoboju odigranom u Londonu, a Mario Hezonja je za poraženu momčad odigrao 19 i pol minuta u kojima je ostao bez ubačaja, a ostvario je šest skokova i asistenciju.