Još jedna sjajna izvedba Ivice Zubca, Bogdanović nastavio odličan niz

Još jedna odlična predstava Ivice Zubca za LA Lakerse koji su ovog puta poraženi od Memphis Grizzliesa 107:99.

Zubac je u 33 minute upisao 19 poena, četiri skoka i četiri blokade. Hrvatski košarkaš bio je najefikasniji igrač Lakersa u prvom poluvremenu ubacivši 16 poena sa šutem 8/10 dok je LeBron James tu ubacio tek dva poena.

LeBron se ipak probudio u drugom dijelu i završio susret s 22 poena, 14 skokova i sedam asistencija, ali sve je to bilo prekasno.

Kod Memphisa Jaren Jackson ubacio je 27 poena uz devet skokova, a po 17 poena zabili su Marc Gasol i Mike Conley.

Bojan Bogdanović također je imao još jednu u nizu odličnih utakmica. U pobjedi Indiana Pacersa nad Washington Wizardsima Bogdanović je zabio 14 poena (2/5 za dva, 3/7 za tri, 1/2 slobodna), upisavši i tri skoka, tri ukradene lopte i dvije asistencije.

Kod Pacersa najefikasniji je bio Myles Turner s 18 poena i 17 skokova, a goste je predvodio Markieff Morris s 16 poena.

Još jedan hrvatski košarkaš upisao je noćas dvoznamenkasti učinak. Dario Šarić zabio je deset poena i osam skokova u pobjedi Minnesota Timberwolvesa nad Oklahoma Thundersima 114:112.