Hezonja "ponizio" Giannisa na terenu, Grk mu žestoko uzvratio

New York Knicksi svladali su nakon produžetka Milwaukee Buckse 136:134, a apsolutni hit na društvenim mrežama među obožavateljima NBA lige nakon utakmice bio je potez Marija Hezonje iz prve četvrtine.

Hrvatski reprezentativac je snažno zakucao, a zvijezda Bucksa Giannis Antetokounmpo neuspješno je pokušala blokirati njegov pokušaj nakon čega je pao na pod, a Dubrovčanin ga je preskočio u vraćanju u obranu. Takvo "koračanje" smatra se često u NBA ligi znakom manjka poštovanja prema protivniku, a popularizirao ga je Allen Iverson koji je svojedobno "prekoračio" Tyronnea Luea.

Ako to ponovi još jedanput, udarit ću ga,
rekao je Giannis Hezonji nakon utakmice koji mu je uzvratio. Iskreno, ako se bojiš, ovo nije za tebe. Ako osjećaš strah, ovo nije mjesto za tebe, New York nije mjesto za tebe i ova momčad nije mjesto za tebe, rekao je Mario.

Inače, to zakucavanje bili su jedini Hezonjini poeni na utakmici. U 12 minuta na parketu imao je po 2 poena, skoka i asistencija. Emmanuel Mudiay je s 28 poena predvodio pobjednike, dok je Antetokounmpo zabio 33 koša uz 19 skokova i sedam asistencija.