[VIDEO] Đoković: Protiv Čilića definitivno idem na pobjedu

U 2. kolu skupine Guga Kuerten ATP finala u londonskoj O2 Areni prvi tenisač svijeta Srbin Novak Đoković je svladao Nijemca Alexandera Zvereva sa 6:4, 6:1 nakon sat i 18 minuta igre.

Sljedeći protivnik Đokoviću je hrvatski tenisač Marin Čilić koji danas u svom drugom meču igra protiv Isnera.

Definitivno ću ići na pobjedu, kao i Marin siguran sam. Ako on pobjedi večeras bit će i dalje u igri za sljedeće kolo. Usprkos tome, svaka pobjede donosi 200 bodova tako da imate dosta motivacije i definitivno niste opušteni, rekao je Đoković.

Osvrnuo se Đoković na meč sa Zverovim.

Ne želim da zvučim prepotentno, ali stvarno ne mislim da sam igrao izvanredno. Mislim da sam igrao dobro, pogotovo u drugom setu. U prvom setu je bilo dosta grešaka i nisam servirao na nivou na kojem sam servirao u prvom meču. Zverev je s druge strane izuzetno precizno i jako servirao. Presudan gem je bio taj deveti kad sam spasio dvije break lopte. U drugom setu je očito gubitak prvog seta utjecalo na njega, zaključio je prvi tenisač svijeta.