Karabatić za HRT: Dobro smo se pripremili za Zagreb

Bila je teška utakmica, Zagreb je bio agresivniji, no bili smo spremni na to. Znali smo da će biti teško i da ćemo morati dugo igrati u napadu, rekao je Nikola Karabatić.

Nakon što su u prethodnom kolu priredili iznenađenje pobijedivši u gostima njemački Flensburg, rukometaši PPD Zagreba nisu se mogli nositi protiv najmoćnije europske momčadi. Izgubili su 21:32 (9:15).

Malo smo lošije počeli utakmicu, trebalo nam je pet minuta da uđemo u susret kako treba. Nakon toga smo bolje zaigrali u napadu, Rodrigo je sjajno branio i nismo stali. Igrali smo sto posto, a u drugom poluvremenu dali gas, rekao je francuski reprezentativac i dodao: Dobro smo se pripremili za utakmicu, pogledali smo Zagrebove dvoboje sa Szegedom i Flensburgom.

Čestitam svojoj ekipi. Znali smo da će ulazak biti težak, ali bitno je da smo zadržali mirnoću i bili koncentrirani do kraja. Iznenađujuće smo ovu utakmicu na kraju lako dobili, rekao je bivši Zagrebaš u redovima Parižana Luka Stepančić.