Bjelica: Birali smo igrače s karakterom i to su pokazali

Prvo poluvrijeme, moramo biti iskreni, da su Young Boysi bili bolji. Remi 1:1 dobar je rezultat za uzvrat, rekao je trener Dinama Nenad Bjelica nakon što je Dinamo u Bernu odigrao 1:1 protiv Young Boysa.

Švicarski prvak je poveo u 2. minuti golom Kevina Mbabua, no Dinamo se uspio vratiti i u 40. minuti izjednačiti golom Mislava Oršića.
U Beer-Shevi je bilo slično, na poluvremenu smo obavili dobar razgovor s dečkima. Momčad ima karakter. Birali smo igrače s karakterom i mislimo da to imaju, istaknuo je Bjelica pa dodao: U drugom poluvremenu je bilo dosta školske kontre, ali nažalost nismo zabili. Zadovoljan sam s rezultatom. Nadam se velikoj podršci naših navijača i punom Maksimiru.