Dinamo na Maksimiru ide po potvrdu play-offa Lige prvaka

Nogometaši Dinama večeras na stadionu Maksimir igraju uzvratnu utakmicu trećega pretkola Lige prvaka protiv kazahstanskog prvaka Astane.

U prvome susretu odigranome prije tjedan dana Dinamo je u gostima slavio 2:0. Hrvatski prvak je obavio veliki dio posla na umjetnoj travi stadiona u Astani, zabili su dva gola, a nisu primili nijedan, pri čemu je Dinamova obrana odigrala vrlo dobru utakmicu.

Odigrali smo dobru utakmicu u Astani, ali ne smijemo misliti da je gotovo, rekao je Dani Olmo koji je u prvom dvoboju protiv kazahstanskog prvaka kod prvog pogotka asistirao Mariju Budimiru, a potom i sam postigao pogodak za konačnih 2:0.

Pozitivna je situacija u momčadi, iza nas su dvije dobre utakmice, dvije pobjede, gdje smo praktički igrali s dvije postave u dvije utakmice. To nam daje vjeru da možemo doći do cilja u ovoj sezoni. Igrači su spremni za utakmicu, znamo da nas očekuje još puno posla u 90 minuta, svjesni smo jačine suparnika i bit ćemo od prve do zadnje minute koncentrirani i agresivni kao i u Astani, rekao je trener Dinama Nenad Bjelica.

Prođe li Astanu, Dinamo u zadnjem kolu kvalifikacija za plasman u Ligu prvaka čeka švicarski Young Boys.