Kek: Sarpsborg nije za podcjenjivanje

Očekivano teška utakmica. Rekao sam da to nije ekipa za podcjenjivanje, rekao je trener Matjaž Kek nakon što su nogometaši Rijeke odigrali 1:1 kod norveškog Sarpsborga u prvoj utakmici trećega pretkola Europske lige.

Domaćini su poveli golom Kristofera Zacharuassena u 72. minuti, a za Rijeku je izjednačio Alexander Gorgon u 83. minuti.

Već prije smo morali postići pogodak, ali Sarpsborg je nezgodna ekipa, istaknuo je Kek.

Remi s pogotkom u gostima dovoljan je razlog za zadovoljstvo.

Teška utakmica, znali smo kako će se Sarpsborg postaviti. Radili su nam probleme iz prekida i auta. Mi smo propustili nekoliko "mrtvih" šansi,  na kraju je dobro završilo, rekao je Domagoj Pavičić.

Riječki nogometaši nemaju puno vremena za odmor, već u nedjelju na Rujevicu stiže Hajduk: Slijedi nam Jadranski derbi, mi smo favoriti na Rujevici i idemo na pobjedu.