HMNL: Novo Vrijeme uzvratilo Split Tommyju i izjednačilo na 1-1

U drugom susretu finalne serije doigravanja za malonogometnog  prvaka Hrvatske Novo Vrijeme Apfel je u Splitu uzvratilo Split Tommyju za uvjerljiv domaći poraz u prvoj utakmici, izjednačivši omjer u finalnoj seriji na 1-1.

Novo Vrijeme je večeras slavilo s 5:2 (0:1).

Nakon prvog poluvremena koje je pripalo domaćinu, koji je poveo golom Đuraša u sedmoj minuti, u nastavak su bolje krenuli gosti i u 25. minuti izjednačili preko Bajrušovića. Isti je igrač minutu kasnije posve preokrenuo rezultat, da bi Ćorluka u 28. minuti pogodio za novo izjednačenje (2:2). No Osredkar (33), Kazazić (37) i Bajrušović (40) donose pobjedu gostima.

Makarani su sada u odličnoj situaciji za prvi naslov državnog prvaka, jer se sljedeće dvije utakmice finalne serije igraju  u Makarskoj.