Marcelo: Da, lopta me pogodila u ruku, bio je penal za Bayern

Krajem prvog poluvremena nije nam dosuđen kazneni udarac, ali ne želim komentirati suđenje. Previše smo poklanjali Realu, bilo je previše neiskorištenih prilika da bi se sada vadili na suđenje, rekao je trener Bayerna Jupp Heynckes nakon što je njegova momčad odigrala 2:2 u Madridu i ostala bez finala Lige prvaka.

Dvaput su tijekom prvog poluvremena gosti tražili od turskog suca Cuneyta Cakira da pokaže na bijelu točku. Prvi put zbog starta na Lewandowskom, a drugi put zbog igranja rukom Marcela nakon ubačaja, ali su njihovi protesti bili uzaludni.
Nakon utakmice Marcelo je priznao novinarima kako je igrao rukom. Da, mislim da je trebao biti penal. Lagao bih kad bih rekao bilo što drugo, ali to vam je nogomet, rekao je Brazilac.