Božo Starčević četvrti put zaredom slavio na Zagreb Openu

Božo Starčević je četvrtu godinu zaredom pobijedio na jakom međunarodnom hrvačkom turniru Zagreb Open.

Do naslova je došao u vrlo jakoj konkurenciji, a u finalu kategorije do 82 kg pobijedio je odličnog Bjelorusa Sasunouskog, svjetskog doprvaka iz Las Vegasa 2015. godine. Iako nije dobro počeo i izgubio je prvu rundu, najbolji hrvatski hrvač je uz podršku brojnih navijača u zagrebačkom Domu sportova preokrenuo i došao do naslova.

U kategoriji do 77 kg srebro je osvojio Dominik Etlinger, a Antonio Kamenjašević (do 77 kg) i Ivan Huklek (do 87 kg) osvojili su bronce u svojim kategorijama.

Ekipno su najsupješnijji bili hrvači Turske, ispred reprezentacije Mađarske i Bjelorusije, dok su naši reprezentatvci zauzeli visoko četvrto mjesto u konkurenciji 16 zemalja.