Pripremni porazi Dinama, Rudeša i Lokomotive

Pripreme za novu prvoligašku sezonu sve se više zahuktavaju. Dinamo je u Murskoj Soboti s 0:1 poražen od ruskog prvoligaša Tosnog.

Jedini gol zabio je Zabolotniy u 29. minuti iako je Dinamo dominirao u prvih pola sata utakmice. U 41. minuti nakon dva udarca iz kuta preko gola su pucali Gojak i Fernandes. U drugo poluvrijeme Dinamo je krenuo s dosta izmijenjenom postavom, ponovno je imao više prilika, no do pogotka nije došao.

Trener Dinama Petev izveo je na teren sljedeću početnu postavu: Livaković - Sigali, Rahmani, Stojanović, Lecjaks -  Antolić, Moro, Fiolić, Ćorić, Fernandes - Henriquez.

Pred Modrima su još dvije prijateljske utakmice u Murskoj Soboti. U petak, 7. srpnja, protivnik će im biti Vorskla Poltava, a u subotu na rasporedu je utakmica s češkim klubom Slovačko.

Rudeš je s 2:1 poražen od srbijanskog Voždovca, a Lokomotiva s 0:1 od rumunjskog Cluja.