Mandžukić: Slijedi posljednji i najvažniji korak u Cardiffu

Nadam se da ste dosad uživali u Ligi prvaka… Napravimo posljednji i najvažniji korak zajedno u Cardiffu, napisao je Mario Mandžukić na Instagram profilu nakon što se Juvenutus plasirao u finale Lige prvaka.

Domaćini su u uzvratnoj utakmici u Torinu pobijedili Monaco 2:1 i tako potvrdili pobjedu 2:0 iz prve utakmice. Vrijeme je, momčadski rad, korak po korak, nema stajanja, neki su od hashtagova koje je Mandžukić istaknuo uz fotografiju na kojoj je u zagrljaju s navijačima.

Mandžukić je postigao prvi gol za "Staru damu". Asistirao mu je Alves koji je namjestio i oba Juventusova pogotka u prvoj utakmici, a sjajnu predstavu Brazilac je okrunio eurogolom u 44. minuti.

Pobjeda talijanskog prvaka mogla je biti i uvjerljivija da nije bilo raspoloženog Danijela Subašića. Vratar hrvatske reprezentacije je u prvom poluvremenu skinuo zicere Gonzalu Higuainu, Paulu Dybali i našem 'super Mariju'.