Inter izbacio Bolognu tek u produžetku, Brozović ušao u 94.

U susretu osmine finala talijanskog nogometnog Kupa Inter je svladao Bolognu 3:2, ali tek nakon dodatnih 30 minuta produžetka, iako je milanska momčad imala dva gola prednosti već nakon 39 minuta.

Inter je poveo u 33. minuti sjajnim škaricama Jeisona Murilla nakon što je korner izveo Joao Mario. Isti je igrač asistirao i šest minuta poslije Rodrigu Palaciju za 2:0. Gosti su u završnici prvog dijela smanjili golom Blerima Džemailija, a u 73. minuti je izjednačio Godfred Donsah.

Ipak, Bologna nije uspjela napraviti konačni preokret jer je u osmoj minuti produžetka Candreva pogodio za 3:2, prednost koju je Inter ovoga puta uspio sačuvati.

Marcelo Brozović je u igru ušao u 94. minuti umjesto Edera, dok je Ivan Perišić dobio poštedu.

Inter će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta između Lazija i Genoe koji je na rasporedu u srijedu, kad se sastaju i Sassuolo i Cesena. Posljednji susret osmine finala je u četvrtak, 19. siječnja, kada će snage odmjeriti Roma i Sampdoria.

Plasman u četvrtfinale prije su izborili Juventus, Milan, Napoli i Fiorentina.