LP juniora: Lyon svladao Dinamove mladiće

Dinamovi juniori izgubili su na domaćem terenu od vršnjaka Lyona 1:2 u petome kolu skupine H juniorske Lige prvaka, čime su izgubili i teoretske izglede za prolaz u drugi krug.

Modri su počeli dvoboj na najbolji način, povevši već u osmoj minuti golom Špikića nakon ubačaja Fintića. No, domaći igrači nisu uspjeli zadržati prednost, u nastavku ih je potpuno nadigrao Lyon i zasluženo preokrenuo. Na 1:1 izjednačio je prvo Aouar u 67. minuti, a pobjedu gostima iz Francuske osigurao je Maolida u 83. minuti.

Lyon vodi u skupini H s tri pobjede i dva poraza, a Dinamo je posljednji s pobjedom, remijem i porazom. Zadnji dvoboj s Juventusom u Torinu bit će tako samo lijep i rezultatski nevažan izlet za Dinamove juniore.