[VIDEO] Mandžukić zabio i asistirao za pobjedu Juvea

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac i asistent za Juventus koji je u susretu 13. kola talijanskog prvenstva na svojem terenu svladao Pescaru 3:0.

Mandžukić je u 36. minuti lijepo asistirao Samiju Khediri za prvi gol na utakmici da bi u 63. ta dva igrača zamijenila uloge. Khedira je glavom spustio loptu koju je Mandžukić proslijedio u mrežu. Konačnih 3:0 postavio je Hernanes u 69. minuti.

Mandžukić je igrao za Juventus do 84. minute, a to mu je treći gol u prvenstvu ove sezone, dok Marko Pjaca nije konkurirao za nastup u dresu "Stare dame" zbog ozljede stopala.

Kod Pescare je Dario Župarić odigrao cijelu utakmicu i u samoj završnici umalo postigao pogodak dok je Robert Murić ostao na klupi.

Strijelac u subotu je bio i Stipe Perica, ali njegov pogodak nije bio dovoljan da Udinese izbjegne poraz od Napolija 1:2.

Vodeći Juventus sada ima 33 boda, sedam više uz utakmicu više od druge Rome, dok je Pescara ostala 18. sa sedam bodova.