[VIDEO] NBA: Bogdanović zabio 29 u sedmom porazu Netsa

Nakon što je jučer zabio 18 u porazu od LA Clippersa, danas je ponajbolji igrač Brooklyn Netsa Bojan Bogdanović zabio 29 u poraz njegove momčadi od LA Lakersa 125:118.

Bojan je za 30 minuta igre postigao 29 koševa, uz tri skoka, dvije ukradene lopte  i jednu asistenciju. Najbolji strijelac Brooklyna bio je Brooke Lopez, koji je zabio 30 koševa uz deset skokova. Amerikanac s hrvatskom putovnicom Justin Hamilton je odigrao 24 minute i u tom je razdoblju ubacio devet koševa uz šest skokova.

Kod Lakersa najbolji su bili D'Angelo Russell, koji je ubacio 32 koša te Julius Randle, koji je upisao triple-double sa 17 koševa, 14 skokova u 10 asistencija.

Brooklynu slijedi gostovanje kod Oklahoma Cityja.

Cleveland Cavaliersi su sa 121:117 svladali Toronto Raptorse. LeBron James, koji je ubacio 28 koševa te upisao 14 asistencija i devet skokova, dodao je u zadnjoj minuti loptu Channingu Fryeu, koji je zabio tricu za konačan rezultat i pobjedu. Torontu je ovo prvi poraz u gostima ove sezone. Kevin Love je postigao 19 pogodaka uz 13 skokova za pobjedu.

Toronto je predvodio Kyle Lowry s 28 poena, dok je DeMar DeRozan ubacio 26.

Atlanta Hawksi su sa 93:90 bilo bolji od Miami Heata, a do pobjede ih je predvodio Dennis Schroder sa 18 pogodaka.

Atlanta je imala prednost od 89:88 11,8 sekundi prije kraja, kad Kent Bazemore pogađa dva slobodna bacanja. Tada Josh Richardson zakucava za Miami, a onda je Schroder dva puta siguran s bijele crte za 93:90.

Kod Heata je najbolji bio Hassan Whiteside s 19 koševa i 25 skokova.

4. Denver        3  7 .300 3
5. Minnesota     3  7 .300 3