Prva pobjeda Šarićevih Sixersa u produžetku

Momčad Daria Šarića, Philadelphia Sixersi sinoć su na domaćem parketu uspjeli svladati Indiana Pacerse u produžetku 109:105.

Hrvatski reprezentativac na terenu je proveo 28:48 minuta te je u pobjedu Sixersa ugradio osam koševa uz šut 3-6, pet skokova, dvije asistencije i tri ukradene lopte. Najuspješniji igrač Sixersa bio je Joel Embiid koji je s 25 poena, sedam skokova, dvije asistencije te vrlo uspješnom serijom od pet koševa u produžetku pri rezultatu 105:104 za Indianu donio pobjedu Sixersima.

Kod momčadi Indiane Pacersa najuspješniji je bio Paul George s 26 koševa, devet skokova i četiri asistencije, ali u produžetku nije uspio realizirati vrlo važne koševe pred sam kraj susreta i to je značilo kraj nadanjima Pacersa. Uz njega dobar je bio i Monta Ellis s 19 koševa, šest skokova i pet asistencija.

Orlando - Utah 74:87
Damjan Rudež igrao je 16:22 minuta za Orlando i postigao 3 koša (trica 1-1) uz po 2 skoka i osvojene lopte, dok Mario Hezonja nije ulazio u igru.

Oklahoma City - LA Clippers 108:110
Vodeća momčad zapadne konferencije LA Clippersi nastavljaju s pobjedama. Sinoć su upisali svoju osmu pobjedu i petu u nizu na gostovanju kod Oklahome. Sjajnu večer imao je Blake Griffin s 25 poena i šest skokova, a double-double učinak imali su i Chris Paul s 17 koševa i 10 asistencija te DeAndre Jordan s 12 koševa i 13 skokova. Sastav iz Los Angelesa je 48 sekundi prije kraja imao vodstvo 109:104, ali s nekoliko promašenih slobodnih bacanja pružili su priliku domaćima za preokret u samoj završnici. Thunder je imao 10 sekundi za posljednji napad, a Russell Westbrook je pokušao tricom donijeti pobjedu svojoj momčadi no nije bio precizan. Westbrook je utakmicu završio s 29 poena, 14 skokova i 9 asistencija.

4. Denver 3 5 .375 2 1/2
5. Minnesota 2 5 .286 3