[VIDEO] Pivarić: Mogli smo parirati dok nas je bilo 11

Nogometaši Dinama zabilježili su četvrti uzastopni poraz u Ligi prvaka ove sezone izgubivši od Seville u Španjolskoj 4:0.

Igrači i trener očekivano su razočarani rezultatom i smatraju kako je gubitak igrača pred kraj prvog poluvremena glavni razlog tako visokog poraza.

Nema se tu što puno filozofirati. Pobijedila je bolja ekipa. Najbitnije je da smo mi dali sve od sebe. Dobro smo otvorili utakmicu, mogli smo parirati dok nas je bilo 11. Ostali smo s igračem manje i nismo mogli nikako parirati u nastavku, rekao je kapetan Josip Pivarić.

Držali smo konce dok nas je igrački bilo jednako, a poslije kad smo izgubili tog igrača bilo je teško. Mi i sa jednakim brojem igrača to teško pratimo. Svaki mali pad koncentracije oni kažnjavaju. Zaslužena pobjeda i to je to, rekao je Gordan Schildenfeld nakon utakmice.

Izjave Ivajla Peteva i Domagoja Pavičića pogledajte u video.