Liga kup: Bilić šokirao Chelsea u osmini finala

Pravo iznenađenje priredili su nogometaši Slavena Bilića u utakmici osmine finala engleskog Liga kupa. West Ham je na svom terenu svladao favorizirani Chelsea 2:1 (1:0).

Čekićari su do vodstva došli već u 11. minuti pogotkom veznog igrača iz Senegala Cheikhou Kouyatea na asistenciju Marka Noblea. Tim rezultatom je završilo prvo poluvrijeme.

Prednost domaćina povećao je Edimilson Fernandes u 48. minuti. Do kraja utakmice momčad Antonia Contea je uspjela samo ublažiti poraz u sudačkoj nadoknadi pogotokom Garya Cahilla (95 min).

U preostalim susretima osmine finala došlo je do velikog derbija između Manchester Uniteda i Manchester Citya. Crveni vragovi su pobjedili na domaćem terenu 1:0. Pogodak odluke postigao je Juan Mata na asistenciju Zlatana Ibrahimovića u 54. minuti.

A momčad Southamptona je na domaćem terenu bila bolja od Sunderlanda 1:0.