[SAŽECI] EL: ManU deklasirao Fener, Roma sve 'prokockala'

Manchester United je u trećem kolu Europske lige s 4:1 pregazio turski Fenerbahče, uz dva gola Paula Pogbe (31, 45). U 34. minuti za 2:0 zabio je Martial, a u 48. za 4:0 Lingard.

Prvih 12 susreta trećeg kola odigrano je u terminu od 19 sati: [SAŽECI] Dva gola Kalinića u pobjedi 'Viola', crveni Brozovića

Poraz istanbulske momčadi u Manchesteru ublažio je u 83. minuti Nizozemac Robin Van Persie.

U istoj skupini A Feyenoord je s 1:0 golom Joergensena u 55. minuti bio bolji od ukrajinske Zorje.

Bečka Austria je izbukla bod kod Rome (3:3). Austrijanci su poveli golom Holzhausera, ali preokret je golovima u 19. i 34. minuti donio El Shaarawy, da bi u 69. minuti Florenzi zabio za 3:1. Činilo se da je sve gotovo, no Prokop u 82. i Kayode u 84. minuti osigurali su bod gostima.