Još jedan poraz Orlanda, Hezonja pet poena, Rudež tri

Nova sezona NBA lige počinje 25. listopada, a momčadi nastavljaju s pripremnim utakmicama. Orlando Magic Marija Hezonje i Damjana Rudeža u Amway Centru ugostio je Atlantu te doživio poraz 98:105.

Hezonja je na parketu proveo 15:16 minuta upisavši pet poena, dva skokoa i dvije asistencije, dok je Rudež za 13:14 minuta igre ostvario tri poena te po jedan skok i asistenciju. Najbolji kod Magica bili su Serge Ibaka s 25 poena te Evan Fournier s 22, a valja istaknuti i Bismacka Biyomba koji je upisao čak 19 skokova. U redovima pobjednika istaknuli su se Paul Millsap i Tim Hardaway sa po 19 poena.

Oklahoma City ugostila je Minnesotu te upisala pobjedu od 112:94 na krilima Russella Westbrooka i Stevena Adamsa, a obojica su ostvarila "double-double" učinak. Westbrook je ubacio 26 poena uz deset asistencija, dok je Adams upisao 20 poena i 11 skokova.

Denver je slavio u gostima kod Portlanda 106:97. Wilson Chandler s 18 poena te Will Barton sa 17 bili su prvi strijelci u redovima Nuggetsa, a CJ McCollum s 20 poena predvodio je Portland.