[VIDEO] Subašić: Najvažnija su tri boda, samo će se oni pamtiti

Nismo briljirali, ali najvažnija su tri boda, samo će se oni pamtiti, kao i da nitko nije ozlijeđen, rekao je vratar Danijel Subašić nakon što je Hrvatska u Tampereu svladala Finsku 1:0 golom Marija Mandžukića.

S dva se gostovanja Vatreni vraćaju sa svih šest bodova te su s ukupno sedam na vrhu ljestvice skupine I.

Nije lako upisati dvije gostujuće pobjede. Idemo dalje, naš je cilj plasman u Rusiju. Nedostajalo nam je dosta igrača, ali oni koji su ih zamijenili potvrdili su da se na njih može računati, dodao je Subašić.

Ostvarili smo ono po što smo došli, istaknuo je desni branič Šime Vrsaljko nakon slavlja u Tampereu i dodao: Bilo je jako teško, pri čemu smo bili bolji u prvom poluvremenu, a malo pali u drugom, no na kraju su najvažnija tri boda.

Vrsaljko u klubu ima manju minutažu pa mu puno znači kada igra za reprezentaciju: Zasad sve kontroliramo u skupini i nadam se da ćemo nastaviti pobjeđivati te otići tamo gdje nam je i mjesto, na Svjetsko prvenstvo.